Data Aviko Cup 2019

Het volgend toernooi zal plaatsvinden op zaterdag 15 en zondag 16 juni 2019, noteer dit alvast in uw agenda.

Wij komen in 2019 weer naar de Aviko Cup

Ja
Ja, echt wel!
Misschien
Nee, we slaan een jaartje over

Deelnemers Aviko Cup 2019

Iedere twijfelende en/of deelnemende vereniging is natuurlijk heel benieuwd welke teams zich inmiddels aangemeld hebben voor deelname aan de Aviko Cup editie 2019. Om iedereen hiervan een helder beeld te geven hebben wij de aangemelde verenigingen per leeftijdscategorie opgesomd.

Wij verwachten dat we de eerste teams in december 2018 definitief gaan toewijzen, daarbij houden we wel rekening met een mix tussen Nederlandse teams en buitenlandse teams.

Enkele teams staan nog niet bevestigd. Dit betekend dat hun deelname (nog) niet definitief is. Dit kan om uiteenlopende redenen zijn, bijvoorbeeld als de vereniging zelf nog geen definitief besluit over de deelname heeft genomen of wanneer er buitenlands team in de wacht staan voor deelname. Zij hebben vaak een tijdje nodig om alles in orde te krijgen.

Per categorie is er plek voor het volgende aantal teams;

U15: 20 teams
U13: 24 teams
U11: 24 teams
U09: 20 teams

C-junioren (U15)
TeamLandStatus?
SVJuliana'31 JO15-2Bevestigd
SCE Nijmegen JO15-1Bevestigd
JVC Cuijk JO15-1Bevestigd
RKDEO JO14-1Bevestigd
Betrokken Spartaan JO15-1Bevestigd
KSV Achilles'12 JO15-1GBevestigd
OSC MO15-3Bevestigd
AWC JO15-2Bevestigd
SIOL JO15-1Bevestigd
DCS JO15-2Op de wachtlijst
Vv Hoogezand JO15-1Bevestigd
VV SIOL JO15-2Bevestigd
SJO Vianen Vooruit HBV JO15-1Bevestigd
Vv Rozenburg JO15-2 Bevestigd
vv Alverna JO15-1Bevestigd
sv Unitas'59 JO14-1Bevestigd
TOGB JO15-3Bevestigd
SV Kadoelen MO15-1Bevestigd
Dio'30-C2Bevestigd
Unitas'59 JO15-1Op de wachtlijst
Hercules JO15-2Op de wachtlijst
vv Nunspeet JO15-1Bevestigd
FC Rumeln U15-1Op de wachtlijst
FC Rumeln U15-3 Op de wachtlijst
Maldon Saints YFC U15-1Op de wachtlijst
De La Salle Academy U15-1Bevestigd
ProFormance LondonOp de wachtlijst
DKC U15-?Bevestigd
1. FC Viktorie Přerov U15-1Bevestigd
D-pupillen (U13)
TeamLandStatus?
FC Uitgeest J013-3Bevestigd
SV Orion JO12-1Bevestigd
HVCH JO13-1Bevestigd
DZOH JO13-1Bevestigd
Unitas59 JO13-1 Bevestigd
ASC Waterwijk JO12-4Bevestigd
HVCH JO12-1Bevestigd
Unitas'59 JO13-2Bevestigd
SCP puiflijk JO13-?Bevestigd
SV Loosdrecht JO12-1Op de wachtlijst
Betrokken Spartaan JO12-1Bevestigd
Betrokken Spartaan JO13-1Bevestigd
VV SIOL JO13-1Bevestigd
vv wildervank JO13-1Bevestigd
SC Purmerland JO13-1Op de wachtlijst
SC Purmerland JO13-2Op de wachtlijst
Achilles '12 JO13-1 Bevestigd
VV Sliedrecht JO13-2Bevestigd
Delta Sports '95 JO13-1Bevestigd
SV Basteom JO13-1Op de wachtlijst
RKVV Volharding JO13-1Bevestigd
SV Kadoelen MO13-1Bevestigd
sv woezik MO13-1Bevestigd
TuS Baerl U13-1Bevestigd
Maldon Saints YFC U12-1Bevestigd
De La Salle Academy U13-1Bevestigd
De La Salle Academy U13-2Bevestigd
FC Mondial U13-1Bevestigd
1. FC Viktorie Přerov U13-1Bevestigd
E-pupillen (U11)
TeamLandStatus?
SCE Nijmegen JO11-?Bevestigd
HVCH JO11-1Bevestigd
De Treffers JO11-1Bevestigd
SML JO10-5Op de wachtlijst
AWC JO11-1Bevestigd
AWC JO11-2Bevestigd
Festilent JO10-1Bevestigd
Betrokken Spartaan JO10-1Bevestigd
Betrokken Spartaan JO11-1Bevestigd
VV SIOL JO11-2Bevestigd
AS80 JO11-5Op de wachtlijst
Deltasports JO11-1Bevestigd
VV SIOL JO11-1Bevestigd
VV Gassel JO11-1Bevestigd
SC Buitenveldert JO10-2Op de wachtlijst
DVOL JO10-1Bevestigd
SCP JO11-2Bevestigd
Prinses Irene JO11-2Bevestigd
De Treffers JO10-1Bevestigd
SV Kadoelen MO11-1Bevestigd
AS80 JO11-1Op de wachtlijst
AS80 JO11-2Op de wachtlijst
AS80 JO11-3Op de wachtlijst
HVCH JO11-1Op de wachtlijst
Olympia'18 JO11-1Op de wachtlijst
VV SIOL JO10-1GBevestigd
Koniklijke HFC JO11-2Op de wachtlijst
Delta sports'95 JO11-1Op de wachtlijst
AS80 JO11-5Op de wachtlijst
KFC 1910Op de wachtlijst
SSV Lommersum U10-1Bevestigd
SSV Lommersum U10-2Op de wachtlijst
TuS Baerl U11-1Bevestigd
BSV Heeren U11-1Bevestigd
Andover New Street FC U10-1Bevestigd
Andover New Street FC U10-2Bevestigd
Grimbie'69 U10-1Bevestigd
1. FC Viktorie Přerov U11-1Bevestigd
F-pupillen (U9)
TeamLandStatus?
Vitesse'08 JO9-2Bevestigd
JVC Cuijk JO8-2Bevestigd
Festilent JO9-1Bevestigd
Betrokken Spartaan JO9-1Bevestigd
VV SIOL JO9-2Bevestigd
JVC Cuijk JO9-1Bevestigd
Blauw Wit JO8-1Op de wachtlijst
VV SIOL JO9-1 Bevestigd
SCP Puiflijk JO9-3Bevestigd
VV SIOL JO9-3Bevestigd
De Treffers jo8-1Bevestigd
JVC CUIJK JO9-2Bevestigd
JVC Cuijk JO9-3Bevestigd
SSV Lommersum U9-1Bevestigd
SSV Lommersum U9-2Bevestigd
SV Fortuna Bottrop U9-1Bevestigd
Grimbie'69 U8-1 Bevestigd
Grimbie'69 U9-1Bevestigd
Simikos U9-1Bevestigd
Simikos U9-2Bevestigd
footballfactory przeclaw U9-1Bevestigd